Митне оформлення вантажів – імпорт

Митне оформлення імпорту (митне очищення вантажу) процедура відома, але не така проста. Відповідно до Митного кодексу України – це комплекс дій, після проведення яких, власник даних товарів може вільно розпоряджатися цими товарами на території України. Такими діями є виконання всіх необхідних митних процедур і формальностей, а також оплата митних платежів.

Однією зі спеціалізацій брокерів нашої компанії є консультування та професійна допомога для успішного ввезення вантажів на митну територію України. Наші фахівці беруть на себе роботу з оформлення імпорту за Вас. Ми забезпечуємо надійний і налаштований процес ведення Вашої справи, здатний вирішити навіть найскладніші ситуації, які виникають в процесі митного оформлення імпорту, захищаючи Вас від можливих ризиків.

Також нашим клієнтам ми надаємо якісну кваліфіковану допомогу з митного законодавства України, що допомагає їм вести грамотні переговори і уникнути можливих непередбачених витрат.

У той час як наші фахівці зайняті митним оформленням імпорту за Вас, Ви можете займатися своїми поточними спеціалізованими завданнями, не відволікаючись на проходження бюрократичних митних процедур.

Переваги митного оформлення імпорту товарів через нашу компанію:

  • Економія часу і ресурсів. Ви збережете свій час на вивчення нормативної бази, правильне складання документів, узгодження цих документів з дозвільними інстанціями, черги в інстанціях та спілкуванні з чиновниками.
  • Економія грошей. Ми мінімізуємо Ваші витрати з митного оформлення імпорту на всіх його стадіях.

Для досягнення цілей ми використовуємо всі свої можливості, які включають кваліфікований і досвідчений персонал, ділові зв’язки і контакти, а також відмінну репутацію.