Про компанію

ТОВ “Марвін” – це українська компанія, яка надає повний перелік митно-брокерських послуг українським та іноземним фірмам з митного оформлення імпортних та експортних вантажів, що надходять на митну територію України морським (контейнерні перевезення), автомобільним транспортом, повітряним транспортом (аеропорт Бориспіль) , і через служби експрес доставки, такі як, DHL, FedEx, TNT.

Митні можливості та послуги ТОВ “Марвін” набагато ширше і не обмежуються оформленням товарів на митниці. Для Вас ми розробили комплексний підхід до ведення бізнесу, який дозволяє здійснювати супровід кожної угоди від початку і до кінця. Консультації по зовнішньоекономічній діяльності, підготовка документів, акредитація, митні послуги, організація доставки вантажу в місце призначення – все це і багато іншого наші фахівці візьмуть на себе.

Митні брокери ТОВ “Марвін” регулярно стежать за змінами в митному законодавстві, а так само володіють необхідними знаннями у сфері податкового, валютного законодавства та міжнародної торгівлі. Фахівці компанії завжди готові проконсультувати Вас про майбутні зміни та нові можливості при митному оформленні. Багатий досвід та високий професіоналізм співробітників компанії, які багаторазово проходили всі процедури митного оформлення, дозволяє знаходити оптимальне рішення в самих нестандартних ситуаціях.

У своїй роботі ми використовуємо сучасні методи та інформаційні технології.

За довгий час роботи компанія “Марвін” зарекомендувала себе надійним партнером і має бездоганну репутацію в митних органах та інших державних структурах.

ТОВ «Марвін» орієнтована на максимальне задоволення потреб клієнта, яке полягає не тільки в якісному сервісі в найкоротші терміни і за прийнятну ціну, але і в захисті інтересів клієнта в митних органах України.

Працюючи в інтересах замовника, ми завжди враховуємо специфіку діяльності клієнта для того, що б запропонувати оптимальне рішення поставлених завдань. Такий індивідуальний підхід до роботи дає нам можливість захистити клієнта від зайвих турбот, а так само знизити всілякі витрати і тимчасові витрати.

Звертаючись до нас на первинному етапі підготовки поставки товарів, ви будете знати всі ваші права, можливості та обмеження до моменту відправки. Митний брокер перевірить і підкоригує документи, правильно визначить код товару, визначить митну вартість, швидко і кваліфіковано допоможе оформити його у відповідний митний режим. Повна технічна оснащеність, знання ринку і законів дозволяє нам повністю виконувати взяті на себе зобов’язання і гарантувати Вам результат.

ТОВ “Марвін” працює з великими українськими та зарубіжними кампаніями, з невеликими фірмами і приватними підприємцями. На сьогоднішній день основними видами нашої діяльності складають такі послуги: митне оформлення с / г техніки, побутової техніки, промислового обладнання, а також запчастин до вищезазначених товарах.

Наші цілі:

  • відповідати високим стандартам якості послуг;
  • гарантовано виконувати поставлені вимоги свого клієнта;
  • мінімізація ризиків наших клієнтів при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності;
  • скорочення термінів митного оформлення;
  • сприяння розвитку бізнесу наших клієнтів.

 Наші Переваги:

  • досвідчена та ініціативна команда фахівців,
  • комплексний підхід до вирішення поставлених завдань,
  • висока оперативність і якість виконання послуг, що надаються,
  • націленість на результат і успішне довгострокове співробітництво,
  • високі цінності, повагу до кожного клієнта і відданість справі.

ТОВ “Марвін” – надійний партнер у вашому бізнесі!