Консультації з ЗЕД і митного законодавства України

У нинішніх темпах розвитку економіки України та зовнішньоекономічних відносин особливого значення набуває митна справа, в основі якого лежить митне законодавство.

Специфіка митного законодавства України, високі вимоги і зобов’язання до ведення зовнішньоекономічної діяльності в нашій країні припускають своєчасне вивчення великої кількості питань і дій. Ці знання просто необхідні в бізнесі з зарубіжними партнерами, адже дуже важливо провести торгову операцію якісно, ​​продумано й грунтовно.
Для успішного виконання торгових операцій на міжнародних ринках необхідно бути добре обізнаним в економічній ситуації на ринку послуг і товарів цієї країни, знати правила ведення бізнесу, перевезення вантажів та митного оформлення. Компаніям, які хочуть, або тільки починають свою діяльність на міжнародному рівні знадобиться допомога фахівців з ЗЕД (зовнішньоекономічної діяльності).
Консультації з митного законодавства та питань зовнішньоекономічної діяльності допоможуть опрацювати різні варіанти і схеми перевезень вантажу, вибрати найбільш оптимальний варіант митного оформлення та уникнути різних накладок і ситуацій, з якими можуть зіткнутися підприємці.
Правильне оформлення зовнішньоекономічних контрактів, підготовка дозвільних документів, знання оподаткування та інших правових нюансів, в яких буває непросто розібратися навіть найдосвідченішим компаніям у сфері міжнародної торгівлі, є незаперечними і основними перевагами для побудови ефективного бізнесу компанії за кордоном.
Митно-брокерська компанія “Марвін” надає широкий спектр митних послуг і допомогу в оформленні необхідної документації. Митні брокери компанії – це професіонали, які володіють знаннями, навичками, технологічними ресурсами для оперативного і злагодженого виконання взятих на себе зобов’язань.
Враховуючи свою багаторічний та позитивний досвід, фахівці компанії проводять консультації з митного законодавства України, допомагають розібратися в режимах, розміру митних платежів, в особливостях валютного контролю, оподаткування зовнішньоекономічних операцій, митному оформленні, нетарифному регулюванні та інших митних питаннях. Консультації також припускають розрахунок митних платежів.
Консультації фахівців компанії завжди обгрунтовані й підкріплені посиланнями на закони та нормативні акти. При вивченні питання завжди використовується індивідуальний підхід, аналізується ефективність процесу, застосовуються оптимальні рішення, які дозволять скоротити витрати і збільшити результат зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

Ми цінуємо кожного клієнта і відповідально виконуємо свою роботу. Нашою метою є надання послуг з митного оформлення і корисна для всіх довготривала співпраця. Саме тому, наші клієнти отримують максимальний сервіс, ефективне вирішення питань і надійного партнера.

Фахівці нашої компанії нададуть кваліфікаційну допомогу і консультації з наступних питань:

  • консультації з митного оформлення і тарифами ЗЕД на отримання дозвільних документів та сертифікатів;
  • визначення товарів за кодами ТН ЗЕД;
  • перевірка зовнішньоекономічного контракту на відповідність законодавству країни і його вимогам;
  • консультації по митним режимам перевезення вантажів;
  • консультації з загальних питань ЗЕД;
  • складання та вивчення зовнішньоекономічних контрактів;
  • розрахунок митних платежів;
  • консультації з питань застосування митного, валютного та податкового законодавства;
  • консультації з питань нетарифного регулювання.

За вашим бажанням консультації можуть проводитися в офісі, по телефону або ж по електронній пошті.