Вирішення спірних питань на митниці

Під час ведення зовнішньоекономічної діяльності деякі компанії часто стикаються з необхідністю вирішення спірних питань з митними та іншими державними органами.
Митне законодавство досить складне, і суперечки, які виникають у цій галузі, особливо важкі і різноманітні. Відповідно, і вирішувати митні спірні питання краще за допомогою кваліфікованих фахівців.

Найчастіше, як показує практика, на митниці можуть виникнути такі спірні питання:

 • застосування пільгових умов до тієї чи іншої групи товарів, якщо вони передбачені законом;
 • правомірність застосування окремих митних процедур або податкових пільг;
 • класифікація товарів згідно з УКТ ЗЕД, що впливає на проходження митного контролю, податкові зобов’язання та застосування спеціальних торгових режимів;
 • неправильне визначення митної вартості товарів, яка впливає на розмір мита та інших митних платежів.

Два останніх питання є найбільш частими. Що б самостійно вирішувати подібні питання потрібно не тільки добре розбиратися в митному законодавстві, а й розуміти специфіку подібних справ. Як правило, потрапляючи в складну ситуацію не знаючи юридичних законів і правил, досить складно відстояти свої права, що призводить до значних матеріальних збитків, зривом термінів та іншим матеріальним і моральним збиткам.
Для вирішення спірних питань з митницею варто залучити висококваліфікованих фахівців, які допоможуть знайти практичне рішення.

Компанія “Марвін” надає наступну допомогу у вирішенні спорів на митниці:

 • аналіз запитів, актів перевірок та надання рекомендацій;
 • консультування і допомогу під час переговорів та зустрічей з митними органами;
 • вимога надання додаткових документів.

Це і багато іншого виконують митні брокери компанії. Великі знання у митному законодавстві та досвід у подібних справах сприяє тому, що б митні суперечки були вирішені на користь клієнта. Втручання грамотного брокера може прискорити даний процес, оскільки він знає, як і в які інстанції потрібно звертатися. Тому при виникненні різних спірних питань з митними органами потрібно звертатися за допомогою до професіоналів.
Брокери компанії “Марвін” допоможуть оцінити правомірність рішення, дії / бездіяльності, прийнятого митним органом.

Також фахівці компанії надають консультації з питань митниці і допоможуть:

 • скласти зовнішньоекономічний договір з дотриманням всіх норм міжнародного права та законодавства України;
 • дати роз’яснення щодо валютного врегулювання та митного контролю;
 • провести експертизу наявних документів у клієнта;
 • правильно визначити митну вартість товару;
 • надати представництво інтересів клієнта на митниці;

ТОВ “Марвін” піклується як про своїх клієнтів, так і про своїх співробітників. Для того, що б надавати своїм клієнтам висококваліфіковану допомогу митні брокери компанії постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи різні курси та семінари. Такий підхід дозволяє бути в курсі всіх змін у митному законодавстві, йти “в ногу з часом” і надавати свої послуги з максимальною якістю!