Митне оформлення вантажів – Експорт

Митне оформлення експорту (оформлення вантажів у режимі експорту) – це комплекс дій при якому товари вивозяться за межі митної території України. Згідно з чинним митним законодавством такими діями є: надання всіх документів, які передбачені на конкретний товар (контракт, інвойс, коносамент, ліцензії, карантинні сертифікати та ін).

При експорті – товари звільняються від податків (крім експортних мит і акцизів).

Знаючи всі нюанси і правила проведення процедур ТОВ “Марвін” пропонує своїм клієнтам послугу митного оформлення вантажів у режимі експорту. Наші брокери спеціалізуються на тонкощах проведення цієї процедури, розуміють специфіку кожної сфери діяльності, використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантують своєчасне митне оформлення експорту товарів. Звертаючись до професіоналів нашої компанії, Ви завжди будете впевнені, що Ваш вантаж поїде по заданому напрямку в чітко зазначені терміни і в належному вигляді.

Наш митний брокер допоможе підготувати необхідний пакет документів і надасть його в митні органи, а також задекларує вантаж. Таким чином, захистить Вас від безлічі бюрократичних питань і витрати цінного часу – Вам не доведеться відриватися від поточних бізнес-процесів.

Ви можете бути впевнені в тому, що компанія “Марвін” працює в суворій відповідності Митного кодексу України та інших законодавчих актів. Ми цінуємо нашу бездоганною репутацію серед клієнтів, митних та інших структур. Ми любимо нашу справу і поважаємо вимоги наших клієнтів, і тому свою роботу завжди виконуємо якісно, ​​ефективно і в позначені терміни.

Цінністю компанії є високопрофесійні співробітники, за плечима яких безліч успішних операцій з оформлення митних вантажів у режимі експорту. Наші фахівці стежать за кожною зміною в митному законодавстві, і це дає нам можливість виключити всі неточності і невідповідності при оформленні вантажів.

Кожен день додає нам впевненості у своїй роботі, оскільки щодня наші клієнти залишаються задоволені результатом наших зусиль.