Акредитація на митниці

Акредитація на митниці – це необхідна процедура реєстрації підприємств і підприємців, які бажають здійснювати зовнішньоекономічну діяльність. Згідно з українським законодавством, усі суб’єкти підприємницької діяльності, які працюють з нерезидентами, в не залежності від форми власності, підлягають обов’язковому обліку в митних органах.

Право на здійснення зовнішньоекономічної діяльності, яке визначено в статуті підприємства ще не означає, що акредитація на митниці не потрібна або проходитиме за спрощеною процедурою.

Лише після того, як підприємство буде зареєстровано в базі митної служби, воно має право офіційно ввозити і вивозити товари за кордон.

Для проходження реєстрації в митних органах суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності необхідно надати повний пакет документів про компанію та її діяльність. Існує певний типовий перелік документів і процедур, однак кожна компанія індивідуальна і в кожному конкретному випадку можуть виникнути свої особливості. Слід дуже уважно підходити до питання акредитації, так як в деяких випадках митники можуть відмовити суб’єкту ЗЕД в акредитації, наприклад, якщо були надані не всі документи або інформація, яка в них міститься, буде визнана недостовірною.

У картці акредитації зазначаються всі відомості про підприємство: повна назва компанії, реєстрація та місцезнаходження юридичної адреси компанії, наявність розрахункового і валютних рахунків у банку, свідоцтво платника ПДВ, дані про директора, бухгалтера та про осіб, які уповноважені вести роботу з митними службами.

Акредитація підприємства в митниці проводиться один раз. У тому випадку, якщо відбулися зміни даних, які вказані в обліковій картці або в документах, наданих для проведення процедури акредитації, слід в обов’язковому порядку пройти переакредітацію протягом 7 днів.

Компанія “Марвін” на високому рівні надає кваліфіковану консультацію та професійну допомогу в оформленні акредитації суб’єктам ЗЕД.

Наші послуги на митниці:

  • підготовка необхідної документації для акредитації;
  • акредитація на митниці та оформлення облікової картки в електронному вигляді;
  • консультація щодо проходження всіх етапів процедури акредитації на митниці;
  • роз’яснення основних положень митного законодавства України, порядку проведення митного оформлення;

Брокери нашої компанії допоможуть в оформленні акредитації на митниці і зроблять цю процедуру для Вас простою і швидкою.